Lai gan mūsu datoru veikals fiziski atrodas Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, tomēr Latvijā jau vairākus gadus esam pārstāvēti ar savu internetveikalu, kas atrodams adresē elektroonika24.lv

Esam ārkārtīgi priecīgi, ka šajā laikā esam raduši vietu Latvijas klientu sirdīs. Reizēm šķiet, ka Latvijas klienti ir aktīvāki pircēji internetā, nekā Igaunijas klienti, kas ir ļoti pozitīvi. 🙂 Paldies visiem mūsu Latvijas privātajiem un biznesa klientiem par šo uzticību!

Šodien mēs jau droši varam teikt, ka katru dienu no Latvijas tiek veikti daudzi pasūtījumi un pasūtījumu skaits laika gaitā pieaug. Vispopulārākie produkti, protams, ir mazlietoti biznesa klases portatīvie datori, tiem iegādes popularitātes ziņā seko personālie datori, projektori un monitori.

Kādēļ klienti dod priekšroku mūsu datoru veikalam? Mūsu lielākie plusi noteikti ir plašā preču izvēle, izdevīgās cenas, garantija un ātrā piegāde uz jebkuru vietu Latvijā.

Liela preču izvēle

Mūsu datoru veikalā nepārtraukti ir pieejami tūkstošiem biznesa klases mazlietoto portatīvo datoru vienību, (aptuveni 250 gab.), aptuveni 150 gab. monitori un vidēji 200 projektori. Interneta veikalā ir tāda pati preču izvēle kā datoru veikalā, ir pārstāvēti absolūti visi modeļi. Vienīgā atšķirība ir daudzumos, datoru veikalā apzināti uzglabājam 1-2 katra produkta vienības. Ja nepieciešams lielāks daudzums kāda konkrēta portatīvā datora, personālā datora, monitora vai projektora modeļu, tad noteikti ir vērts izmantot mūsu kontaktdatus, lai sazinātos ar mums, jo faktiskais noliktavas stāvoklis ir lielāks, nekā ir parādīts interneta veikalā un katru nedēļu kļūst pieejami jauni produkti. Tādējādi mēs spējam izpildīt vēl lielākus pasūtījumus, ja, piemēram, ir jāaizstāj uzņēmuma vai skolas datoru kabinets ar līdzīgas konfigurācijas datoriem.

Ja mums katru mēnesi datoru veikalā parādās apmēram 300-400 jaunu preču vienību, tad, pateicoties mūsu lieliskajiem klientiem Latvijā un Igaunijā, katru mēnesi arī tiek izpirkts tikpat liels preču daudzums. Līdz ar to mūsu datoru veikalā ir liels preču noiets, preces ātri mainās un katru mēnesi parādās jauni aizraujoši produkti.

Uz šo skaitļu fona mēs noteikti esam datoru veikals Igaunijā un Latvijā ar lielāko preču izvēli, kas pārdod mazlietotus biznesa klases IT produktus.

Tā kā mūsu preču izvēle ir ļoti liela, tad, viesojoties mūsu datoru veikalā, tiešām var apžilbt acis – tas, protams, labā nozīmē. Taču nav iemesla satraukties. Mums ir divi ļoti lieliski un lietišķi tirdzniecības pārstāvji, kas Tev profesionāli palīdzēs un dalīsies padomos, lai palīdzētu Tev izvēlēties tieši tādu produktu, kas atbilst Tavām vajadzībām un gaidām. Tas attiecas gan uz fizisko datoru veikalu Tallinā, tā interneta veikalu kā Latvijā, tā Igaunijā. Sazinoties ar mums ir iespēja lūgt un iegūt papildus informāciju par jebkuru interesējošo produktu. Mēs katru dienu saņemam desmitiem vēstuļu gan no Latvijas, gan Igaunijas, lūdzot padomu vai lūdzot īstās produktu bildes. Jautājiet arī jūs! Mūsu profesionālie tirdzniecības pārstāvji vienmēr ir jūsu rīcībā.

Tirdzniecības pārstāvju ieteikumiem var droši uzticēties, mūsu personāla pieredze nozarē lielākoties ir vairāk nekā 10 gadi, kas personāla pārstāvjus padara par ļoti labiem ekspertiem šajā nozarē. To rokās ir pabijis neskaitāms skaits portatīvo datoru, personālo datoru, monitoru un projektoru.

Izdevīgas cenas

Mēs nesāksim mētāties ar lozungiem, ka mums ir visizdevīgākās cenas, jo konkurenti vienmēr var laicīgi samazināt cenas un uz laiku saukt sevi par tirgus līderiem 🙂

Tomēr varam apsolīt, ka mūsu datoru veikals noteikti ir viens no izdevīgākajiem, mums ir daudz produktu kabatai ļoti draudzīgu cenu klasē, bet, protams, mums ir produkti arī dārgākā cenu klasē tiem, kuru prasības un vajadzības ir augstākas.

Labās cenas vislabāk raksturo produktu lielo noietu un produktu noiets mums patiešām ir ļoti liels.

Ļoti izdevīga garantija

Visi mūsu piedāvātie produkti ir pārbaudīti un ar garantiju, taču diezgan bieži rodas jautājums, ko tieši sedz garantija? Attiecībā uz lietotiem biznesa klases produktiem, garantija būtiski neatšķiras no jaunu preču ražotāja izsniegtas garantijas. Veicam garantijas remontu godīgi un kvalitatīvi – mēs nelabojam komponentus, bet nomainām tos pret veselām detaļām. Ja komponentu nomaiņa klientam nav savlaicīgi pieņemama, mēs piedāvāsim vispiemērotāko apmaiņas modeli.

Gadījumus risinām pamatojoties uz ražotāja izsniegto garantiju, līdz ar to sūtīšana uz garantijas remontu īstenojošo iestādi nenotiek un klients uz turp-atpakaļ sūtīšanas rēķina ietaupa nedēļu vai pat vairāk. Lielākoties garantijas remonts kopā ar produkta pārsūtīšanu starp mums un klientu aizņem tikai dažas darba dienas. Turklāt mūsu noteikumi un nosacījumi ir vienādi gan privātajiem, gan biznesa klientiem.

Garantija sedz visus produkta komponentus, ja vien produkta ailē „stāvoklis“ nav norādīts citādi. Garantija neattiecas uz programmatūru, līdz ar to lejupielādējot vīrusus mēs neatlīdzinām jaunu operētājsistēmas instalēšanu. Tomēr mēs vienmēr nākam klientiem pretī un bez maksas konsultējam klientus visos ar produktiem saistītajos jautājumos.

Ja ar mūsu datoru veikalā iegādāto lietoto portatīvo datoru, personālo datoru vai kādu citu produktu garantijas laikā kautas kas atgadās, tad vajadzētu mūs par to informēt iespējami ātrāk. Produktu ne vienmēr ir nekavējoties jāsūta mums, iesākumā pietiks, ja nosūtīsiet mums e-pastu. Tik daudz kļūdu faktiski ir saistītas ar vienkāršu pogas nospiešanu vai nezināšanu.

Ja ziņapmaiņā noskaidrojas, ka garantijas remonts tomēr ir nepieciešams, tad mūsu datoru veikalā ir pieejams tehniķis ar ilgu gadu pieredzi, kura zelta rokās atdzīvojas produkti, kam nepieciešams kā garantijas remonts, tā vienkārši remonts. Tā kā biznesa klases produktu kvalitāte ir augsta, garantijas remontā nokļūst mazāk nekā 1% produktu, tāpēc mūsu tehniķa zelta rokas lielāko daļu laika sagatavo produktus pārdošanai. Nemitīgi strādājam, lai jums būtu tīrs, strādājošs dators ar jaunu operētājsistēmu.

Ātra bezmaksas piegāde

Visus iegādātos produktus piegādājam ar Latvijas DPD kurjeru, kas nozīmē to, ka produkts Tev tiks piegādāts dažu dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas uz mājām vai biroju.

Un, kas svarīgi, piegāde ir pilnībā bezmaksas, ja pasūtījums pārsniedz 250 eiro. Balstoties uz līdzšinējiem pasūtījumiem, 90% Latvijas klientu pirkumi ir par augstāku summu nekā 250 eiro, no tā izriet, ka vairums klientu var baudīt bezmaksas piegādi.

Pasūtījumiem zem šīs robežcenas piegādes cena ir pieticīga – 7,5 eiro.

 

Tāds šis mūsu datoru veikals Latvijā ir – vienmēr pieejams internetā, ar lielu preču izvēli, izdevīgām cenām, aktīvu garantiju un ātru piegādi.

Elektroonika24 datoru veikals gaida Tevi ciemos!

NB! Ja gadās viesoties Igaunijā, tad nāc ciemos arī uz mūsu Tallinā esošo veikalu. Tas atrodas Sõpruse pst 25. Mūsu datoru veikals Igaunijā ir vidēji liels, no 140 kvadrātmetriem tieši 120 kvadrātmetros atrodas mūsu preces un visas preces atrodas cieši vienuviet, ir pieejams viss, lai Tev būtu iespējami lielāka izvēles iespēja un Tu sev atrastu tieši to īsto produktu.