Odavad sülearvutid vähese raha eest palju rõõmuLēti portatīvie datori mūsu vērtējumā ir portatīvie datori, kas maksā robežā līdz 200 eiro. Ja, runājot par lēto klasi, (skat. arī arī biznesa klases portatīvos datorus un lētās klases portatīvos datorus) par šo summu neko īpašu iegādāties nevar, tad lietoto biznesa klases portatīvo datoru izvēlē aizvien atrodami vērtīgi palīgi darbā.

Ja tev attiecībā uz portatīvo datoru nav ļoti augstas prasības, meklē vienkāršu, bet pietiekami jaudīgu pirmo portatīvo datoru sev, bērnam, vecmāmiņai vai portatīvo datoru, ko nav žēl paņemt līdz ceļojumā, tad nav obligāti jāiegādājas jauns/lietots portatīvais dators no dārgās cenu klases. Šim nolūkam lieliski piemēroti lietotie biznesa klases lētie portatīvie datori, ko var iegādāties par ļoti lētu cenu.

Piemēram, šī raksta tapšanas brīdī Elektroonika24 e-veikalā un filiāles salonā HP portatīvais dators atrodams par 75 eiro.

Kopumā šobrīd izvēlē ir tieši 32 dažādi lētie portatīvie datori, tādēļ ikviens noteikti atradīs savai izvēlei piemērotu modeli. Atlasiet lietotos portatīvos datorus un kreisajā pusē apakšējā stūrī filtrējiet pēc cenas.

Runājot par lietotajiem biznesa klases portatīvajiem datoriem, pieejami lēti portatīvie datori ar visādā ziņā vērā ņemamiem tehniskajiem rādītājiem un tie lieliski der darbam birojā, sērfošanai internetā un citām darbībām, kas nepieprasa ļoti lielus resursus.

Piemēram augstāk minētajiem vislētākajiem HP portatīvajiem datoriem ir i3 procesors, 4GB atmiņa (ko iespējams vienkārši palielināt), ietilpīgs 320GB cietais disks un licenzēts Windows 10, kas teicami apmierina vidējā mājas lietotāja prasības. Tāds pats dators pieejams arī ar jaunu 120GB SSD disku, kas cenu padārdzina par 30 eiro, bet apmaiņā sniegs ievērojamu ātruma palielinājumu un darba drošību. Minētais HP portatīvais dators ir ar 13 collu ekrānu, tādēļ to ir arī ērti paņemt līdz.

Mūsu lēto portatīvo datoru saraksta augšpusē t.i. cenā līdz 200 eiro, atrodas modeļi ar i5 procesoru, SSD disku un lieliskiem papildinājumiem (piemēram, ID-karšu lasītāju, HDMI, DVD rakstītāju) modeļi, kas par mazu naudu visiem sniegs daudz prieka.

Tirdzniecības tīklos pārdošanā esošie jaunie portatīvie datori kā likums ir lēto zīmolu ražojumi, kuru tehniskie rādītāji ir vājāki, lielākoties lietošanā ir energotaupoši procesori (Intel Atom u.tml.) un operatīvā atmiņa bieži jo bieži ir 2GB vai, ja paveicas, tad 4GB. Par sastāva kvalitāti vispār negribētos runāt, jo par to nav ko teikt 😉

Līdz ar to lētie portatīvie datori ne vienmēr ir nekvalitatīvas un nespējīgas ierīces, bet var būt arī vērā ņemami palīgi darbā, kas radīti, lai būtu ilgtspējīgi.

Protams, ka visi mūsu piedāvātie portatīvie datori ir ar garantiju, ko pērkot personīgi, no rokas-rokā parasti nesaņem.

Jebkuram gadījumam pieminēšu, ka lētie portatīve datori pircēju vidū ir ļoti populāri un iepriekš minētie piemēri pēc dažām dienām var vairs nebūt aktuāli, tāpēc intereses gadījumā ir vērts steigties iegādāties. Mēs noteikti darām visu no mums atkarīgo, lai mums vienmēr būtu laba portatīvo datoru izvēle katrā cenu klasē.

Uz sazināšanos!