Jau kādu laiku daļa no mūsu piedāvātajiem lietotajiem biznesa klases klēpjdatoriem tiek atzīmēti, kā “b-klase”. Dažkārt klientiem rodas jautājumi šīs atzīmes sakarā. Tālāk mēs paskaidrosim, kā mēs saprotam šo atzīmi nosaukumā.

Pēdējo gadu laikā mēs esam pārdevuši tūkstošiem ierīču, kuras nonāk pie mums no lielām skandināvu līzinga kompānijām. Lielākā daļa ierīču ir mazlietotie klēpjdatori, tiem ir pietiekams resurss un izskatās ļoti estētiski. Tas kalpos gluži kā jauns dators, jo lietošanas pēdas tiešām ir nenozīmīgas.

Pēdējo divu mēnešu laikā tirgū esam sākušī piedāvāt lietotus biznesa klases klēpjdatorus, kuri atšķiras ar zemāku cenu. Lietošanas pēdas šajos modeļos ir mazliet vairāk pamanāmas, bet to saturs saglabājas tas pats, turklāt arī uz tiem ir attiecināma garantija. Lietošanas pēdas bieži ir gandrīz nemanāmas, tādas, kā mirdzums uz tastatūras, ārējais skārienpaliktņa pārsegs ir nedaudz nolietots vai uz ekrāna paradījās neliels gaišs plankums.

Tā kā esam pieredzējuši speciālisti, mēs aprakstām lietotu klēpjdatoru stāvokli ar maksimālu precizitāti. Tomēr, tās lietošanas pēdas, kuras mums liekas dabiskas un pamanāmas, ne vienmēr ir pamanāmas klientam. Mēs bieži saskaramies ar situāciju, kad klienti precizē “kur var atrast, tā saucamās, lietošanas pēdas”, tad mēs norādām uz nepamanīto “bojājumu” un klients ar izbrīnu reaģē, ka “pats to nekad nepamanītu”.

Daļai “b-klases” ierīču piemīt nelieli plastmasas, korpusa ārēji defekti vai fizisku bojājumu pēdas. Jā tādi ir, mēs tos noteikti aprakstām preču stāvokļa diagrammā. Mēs nepārdodam preces, kurām piemīt tādi bojājumi, kas traucē to izmantošanai.

Tas nozīmē, ka varat būt pārliecināti, kā lietots biznesa klases klēpjdators ir tieši tāds vai arī labāks, kā aprakstīts preču stāvokļa diagrammā. Citiem vārdiem sakot, lietotājam, kurš apzinās, kā lietotam klēpjdatoram nav jāizskatās, kā jaunam, “b-klases” klēpjdators ir droša izvēle, jo visas ierīces funkcijas darbojas pareizi, ierīcei ir derīga garantija, bet maksās viņš par 50-150 eiro mazāk nekā klēpjdators, kuram nav atzīme “b-klase”, bet ar tādiem pašiem tehniskiem raksturlielumiem.

Šeit ir daži biznesa klases klēpjdatoru ilustratīvi piemēri, kurus mēs saucam par “b-klases” klēpjdatoriem: