Kā pirkt

Reģistrācija

Jūs varat veikt pirkumu mūsu internetveikalā kā viesis, gan arī kā reģistrēts lietotājs, tomēr mēs iesakām pēdējo variantu, jo jūs varēsiet piedalīties mūsu izsolēs. Šai nolūkā nospiediet pogu “Ieeja” un uznirstošajā logā nospiediet pogu “Izveidot kontu”. Pēc tam aizpildiet nepieciešamos laukus un nospiediet pogu “Nosūtīt”. Uz jūsu elektroniskā pasta adresi, kas tika izmantota jūsu reģistrācijai, tiks nosūtīta jūsu reģistrāciju apstiprinoša vēstule, pēc tam jūs varat sākt preču pasūtīšanas procedūru.

Pasūtījums

Ja esat izvēlējies sev interesējošo preci, nospiediet saiti “Pievienot grozam”. Pēc tam jūs varat turpināt preču apskati vai sākt pasūtījuma procedūru. Pirms sava pasūtījuma apstiprināšanas pārliecinieties, ka jūsu kontaktinformācija un piegādes dati ir norādīti pareizi sadaļā “Mans konts”. Datu ievadīšana aizņem dažas minūtes un ir vienreizēja darbība, tāpēc šī procedūra nav obligāti jāatkārto nākamajiem pirkumiem, jo visi lauki būs iepriekš aizpildīti. Svarīgi ir arī izvēlēties atbilstošu piegādes veidu – SmartPost, DPD vai “Paņemšu preci pats”.

Apmaksa

Internetveikalā tiek izveidots elektroniskais rēķins jūsu izvēlētā groza saturam, kuru jūs varat uzreiz apmaksāt savā internetbankā (izmantojot bankas saites tīmekļa vietnē) vai vēlāk savā bankas filiālē. Rēķinā norādītā galīgā summa ietver PVN.

Piegāde

Saskaņā ar izvēlēto piegādes veidu, pasūtīto preci jums piegādās 2-3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas Electronics OÜ bankas kontā. DPD kurjers pa tālruni iepriekš saskaņo precīzu piegādes laiku ar saņēmēju. Nelielu preču gadījumā, kurām jūs varat izvēlēties SmartPost pakalpojumu, jūsu telefonā pienāks paziņojums, un jūs varēsiet paņemt preci izvēlētajā SmartPost pakomātā.

Preces atgriešana

Pircējam, kurš ir iegādājies preci, ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā no preces saņemšanas datuma un saņemt par preci samaksāto naudu (izņemot piegādes maksu, ja kā piegādes veids tika izvēlēts kurjeru dienests). Atgrieztajām precēm jābūt tādā pašā stāvoklī un tai pašā iepakojumā, kāds bija saņemot preci. Lūdzu, saglabājiet atgriežamo preču pirkuma dokumentus (+rēķinu), lai atgrieztu preci.