Kā pirkt

Reģistrācija

Jūs varat veikt pirkumu mūsu internetveikalā gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs. Tomēr mēs iesakām pēdējo variantu, jo šajā gadījumā jūsu pircēja dati būs vienmēr aizpildīti jau pēc noklusējuma. Šim nolūkam nospiediet pogu “Pieslēgties” un ievadiet savu e-pasta adresi. Uz jūsu e-pastu, ko norādījāt reģistrējoties, tiks nosūtīts e-pasts ar linku, kurā varēsiet pabeigt reģistrāciju un uzsākt sev velāmās preces iegādi.

Pasūtījums

Ja esat izvēlējies sev interesējošo preci, nospiediet saiti “Pievienot grozam”. Pēc tam jūs varat turpināt citu preču apskati vai uzsākt pasūtījuma noformēšānu. Pirms sava pasūtījuma apstiprināšanas pārliecinieties, ka jūsu kontaktinformācija un piegādes dati sadaļā „Mans konts“ ir norādīti pareizi. Datu ievadīšana aizņem dažas minūtes un ir vienreizēja darbība, tāpēc šī procedūra nav obligāti jāatkārto nākamajiem pirkumiem, jo visi lauki būs jau pēc noklusējuma aizpildīti.

Apmaksa

Internetveikalā tiek izveidots elektroniskais rēķins jūsu izvēlētā groza saturam, kuru jūs varat apmaksāt ar pārskaitījumu vai kādu citu pieejamo apmaksas veidu. Rēķinā atspoguļotā gala summa ietver PVN. Ja juridiskā persona no Latvijas ir PVN maksātājs un norāda savu PVN numuru, tad rēķina gala summa būs bez PVN.

Piegāde

Saskaņā ar izvēlēto piegādes veidu, pasūtīto preci jums piegādās 3-5 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas Electronics OÜ bankas kontā. Kurjers pa tālruni iepriekš saskaņos precīzu piegādes laiku ar saņēmēju.

Preces atgriešana

Pircējam, kurš ir iegādājies preci, ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas un saņemt atpakaļ par preci samaksāto naudu (izņemot piegādes maksu). Atgrieztajām precēm jābūt tādā pašā stāvoklī un tai pašā iepakojumā, kāds tas bija saņemot preci.