Apple datori

Apple datori daudziem lietotājiem nav tikai datori, Apple iMac ir lieliska dizaina, lietošanas vienkāršības un daudzpusības apvienojums.

Apple datori vienmēr ir izcili gan izskatā, gan saturā. Datori ir vienkārši un stilīgi, tiem ir displejs, procesors, grafiskā karte, cietais disks, atmiņa un daudz kas cits, kas nepieciešams jūsu datoram. Tas novērš nepieciešamību pēc atsevišķās kastes un nevajadzīgiem vadiem, turklāt šis universālais dators ietaupa daudz vietas uz jūsu galda.

Apple iMac dators ir Apple redzējums par datoru, kura mērķis ir sniegt labāko iespējamo datora lietošanas pieredzi. IMac, kas aprīkots ar jaudīgu procesoru un grafisko karti, palīdz apmierināt visprasīgākā lietotāja vēlmes un idejas. Apple datoriem ir 21,5 collu vai 27 collu krāsu displeji ar ļoti augstu izšķirtspēju, spilgtiem un košiem attēliem, kas liek aizmirst visu sev apkārt.

Apple datorus atdzīvina ar funkcijām bagāta MacOS operētājsistēma, kas izstrādāta īpaši Apple portatīvajiem datoriem un galddatoriem. MacOS ievieš jūsu datorā inovatīvas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas un šī operētājsistēma jūs iepriecinās katru dienu.

Apple iMac cenas parasti sākas no 1200 EUR par 21,5 collu ekrānu un 2300 EUR par 27 collu ekrānu, taču mēs piedāvājam Apple datorus par vidējo cenu, kas ir divreiz zemāka par ierasto.

Apple datori ir pierādījuši sevi ar zīmolam raksturīgo kvalitāti un uzticamību, tāpēc mēs ar pārliecību izsniedzam arī datoru garantijas.

Visi datori ir mazlietoti, iepriekš iztīrīti un pārbaudīti, tie izskatās gluži kā jauni.

Elektroonika24 komanda novēl jums patīkamus iepirkšanās brīžus!

Šajā sadaļā nav produktu
Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk