Apple portatīvie datori

Attēloti 6 produkti

Daudziem lietotājiem Apple portatīvie datori nav tikai portatīvie datori, tie ir daļa no dzīvesveida, kurā atslēgas vārdi ir lielisks dizains, ērta lietošana un daudzpusība.

Mūsu produktu klāstā ir MacBook Air modeļu sērijas portatīvie datori, kuru cenas parasti sākas ar 1000 eiro, un MacBookPro modeļu sērijas portatīvie datori, kuru cena jauniem ir sākot no 1500 eiro. Mēs Jums ieteicam Apple portatīvos datorus par vidēji divreiz zemāku cenu, un tie darbojas nevainojami.

MacBook Air modeļu sērijā ir zemākās cenas Apple portatīvajiem datoriem. Ideāli piemēroti tiem, kuri vēlas iepazīties ar Apple produktiem vai kuriem nepieciešams kvalitatīvs un stilīgs ikdienas pavadonis, kuru ir ērti pārnēsāt, pateicoties īpaši plānajam korpusam. Ar MacBook Air viss darbojas patīkami ātri, sākot no tīmekļa pārlūkošanas līdz fotoattēlu rediģēšanai.

MacBook Pro modeļu sērija virza portatīvos datorus jaunā veiktspējas un mobilitātes līmenī. Mūsdienīga atsevišķa un energoefektīva grafika, augstas veiktspējas procesori un krāsains displejs palīdz realizēt pat visprasīgākā lietotāja vēlmes un idejas. Šie Apple klēpjdatori var tikt galā ar video kodēšanu, 3D modeļu renderēšanu un citiem resursu ietilpīgiem uzdevumiem.

Visus Apple portatīvos datorus darbina jaudīga macOS operētājsistēma, kas paredzēta tieši Mac aparatūrai. MacOS ienes jūsu portatīvajā datorā novatoriskas tehnoloģijas un uzlabotas funkcijas, un šīs operētājsistēmas izmantošanu baudīsiet katru dienu.

Apple portatīvie datori ir pierādījuši sevi ar zīmolam raksturīgu kvalitāti un uzticamību, tāpēc mēs nodrošinām garantiju šiem pārdošanā esošajiem portatīvajiem datoriem.

Visi portatīvie datori ir maz lietoti, pirms tam ir pienācīgi iztīrīti un pārbaudīti un ir jaunu preču cienīgi.

Elektroonika24 komanda novēl Jums patīkamus iepirkšanās mirkļus!

%
595,00 
%
895,00 
%
525,00 
%
925,00 
Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk