Dell datori

Attēloti 17 produkti

Biznesa klases Dell datori ir pazīstami kā darbspējīgi, droši un uzticami palīgi darbā, kas vienlaikus izskatās stilīgi uz darba galda.

Mūsu preču izvēlē ir tikai dārgākie un kvalitatīvākie mazlietotie biznesa klases Dell datori un piedāvājam tos vidēji par trīsreiz lētāku cenu, nekā tie pārdošanā ir jauni.

Biznesa klasē ietilpst Optiplex un Precision modeļu sērijas un to lokā ikviens atradīs sev piemērotu datoru.

Optiplex modeļu sērija radusies no vārdiem “opti” un “plex”, no tiem pirmais nozīmē “optimāls” un otrs “datora daļas/komponentus”. Šie optimālie Dell datori ir izcili piemēroti kā biznesmeņiem, publiskajam sektoram un skolām, tā arī lietošanai mājās. Optiplex modeļu sērijas datori saskaņā ar to rādītājiem ir pietiekami jaudīgi un nepievils jūs nevienā situācijā. Šajā modeļu sērijā atrodami kā parastā izmēra torņa datori, tā mazo izmēru SFF (Small Form Factor) un ļoti mazo izmēru USFF (Ultra Small Form Factor) korpusa galddatori. Tāpat modeļu sērijā netrūkst “viss vienā” AIO (All In One) datori, kas uz galda aizņem patīkami maz vietas un tiem nav ierastie vadu brikšņi.

Precision modeļu sērijā ir nopietnās Dell darbstacijas, kas paredzētas, lai startētu resursietilpīgas programmas. Šī modeļu sērija ir ideāli piemērota grafiskajiem dizaineriem, arhitektiem un video rediģēšanas lietotājiem, kā arī tiem, kuri ikdienā izmanto prasīgākas lietojumprogrammas. Precision modeļu sērija ir piemērota arī kā serveris mazam vai vidējam uzņēmumam. Šiem jaudīgajiem Dell datoriem ir gan standarta izmēra korpuss, gan kompakts SFF (Small Form Factor) korpuss, kas aizņem mazāk vietas.

Ja kādā brīdī jums ir jāatjaunina datora veiktspēja, Dell datori ir viegli atjaunināmi. Atmiņas un HDD vai SSD pievienošana ir vienkārša un komponenti ir plaši pieejami.

Visi Dell datori ir mazlietoti, iekšēji un ārēji rūpīgi iztīrīti (vajadzības gadījumā izmantojot arī rezerves pastu) un uzstādīta tīra, licenzēta operētājsistēma.

Biznesa klases Dell datori ir pierādījuši sevi kā augstas kvalitātes un ilgtspējīgu rīku, tāpēc mēs ar pārliecību izsniedzam garantiju visiem datoriem.

Elektroonika24 komanda novēl jums patīkamus iepirkšanās brīžus!