Dell portatīvie datori

Attēloti 1–24 no 105 rezultātiem

Dell portatīvie datori – tiem piemīt dizaini, kas (lielākoties) patīk vai gluži otrādi neraisa īpašas emocijas, taču runa noteikti ir par vienu no veiksmīgākajiem un pārdotākajiem datoru ražotāju zīmoliem.

Tas tādēļ, ka visas portatīvā datora detaļas ir labi pārdomātas, kvalitatīvas un ilgi kalpo. Tas, protams, attiecas tikai uz biznesa klases portatīvajiem datoriem, tostarp Latitude un Precision modeļu sērijām.

To lokā, ja vien budžets ļaus, piemērota modeļa veidolā atradīsi savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Jauni Latitude modeļu sērijas portatīvie datori maksā vidēji 1200 eiro un Precision modeļu sērijas portatīvie datori maksā 2000 eiro un vairāk. Mūsu piedāvātie mazlietotie Dell portatīvie datori Tavā īpašumā nonāks apmēram par trīs reizes lētāku cenu, nekā to sākotnējā cena.

Latitude modeļu sērija ir paredzēta visiem, kas novērtē sastāva kvalitāti, drošību un mobilitāti. Minētā modeļu sērija ir pārliecinoša uzņēmumu un prasīgāko mājas lietotāju izvēle. Produktu klāstā ikviens atradīs sev piemērotu darba līdzekli. Izvēlē ir portatīvie datori ar dažādiem ekrānu izmēriem, svaru un jaudu, kas Tevi ne mirkli nepievils.

Precision modeļu sērijā ir ievērojamās Dell darbstacijas, kas paredzētas resursietilpīgāko programmu startēšanai. Minētā modeļu sērija ir lieliski piemērota grafiskajiem dizaineriem, lietotājiem, kas nodarbojas ar video apstrādi un arī citiem, kas ikdienā izmanto programmas, kam nepieciešama lielāka jauda. Minētā modeļu sērija atšķiras no Latitude modeļu sērijas galvenokārt arī ar ātrākiem un jaudīgākiem procesoriem un atsevišķām grafikas kartēm.

Visi Dell portatīvie datori ir vienkārši “apgreidojami” (atmiņa, akumulators, HDD/SSD pievienošana) un komponenti ir ērti pieejami. Tāpat visi Latitude un Precision modeļu sērijas portatīvie datori ir dokojami, kas padara portatīvo datoru lietošanu ļoti ērtu un vienkāršu.

Biznesa klases Dell portatīvie datori ir pierādījuši sevi kā kvalitatīvus un ilgi kalpojošus darba līdzekļus, līdz ar to mūsu pārdodamajiem portatīvajiem datoriem droši izsniedzam garantiju.

Visi Dell portatīvie datori ir mazlietoti, iepriekš rūpīgi iztīrīti un pārbaudīti un izskatā līdzinās jaunai precei.

Elektroonika24 komanda novēl Tev patīkamus iepirkšanās brīžus!

285,00 
180,00 
%
350,00 
%
390,00 
%
525,00 
%
675,00 
%
330,00 
465,00 
430,00 
275,00 
360,00 
410,00 
320,00 
295,00 
525,00 
Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk