HP datori

Attēloti 1–24 no 35 rezultātiem

Biznesa klases HP datori lietotāju vidū ir ļoti novērtēti un to modeļu izvēlē ikviens atradīs savām prasībām piemērotāko.

Biznesa klases HP datorus vienkāršojot var iedalīt torņu datoros, SFF datoros, minidatoros, darbstacijās un “viss vienā” datoros.

Mūsu preču izvēlē vienmēr ir dārgākie un kvalitatīvākie mazlietotie biznesa klases HP datori un piedāvājam tos vidēji par trīsreiz lētāku cenu, nekā tie maksā jauni.

Torņu datori ir t.s. statiskie galddatori lietošanai darbā un mājās. Modeļu sērijā ietilpst biznesa klases HP Compaq Elite CMT (Convertible Minitower) un MT (Microtower), kā arī HP Prodesk MT (Microtower) un TWR (Tower). Korpusi gan ir dažāda izmēra, taču to saturs visiem ir jaudīgs un šie darbā uzticamie galddatori lieliski palīdzēs tikt galā ar visiem ikdienas darbiem.

SFF (Small Form Factor) korpusa galddatori ir ar mazākiem izmēriem un paredzēti lietošanai kā darbā tā mājās. SFF korpusa datori ir paredzēti tiem, kas novērtē galddatoru kompaktumu, klusumu un patīkamo dizainu, jo pateicoties to mazajiem izmēriem, tie uz galda neaizņem daudz vietas un vienlaikus labi izskatās. Modeļu sērijā ietilpst biznesa klases HP Compaq Pro SFF, HP Prodesk SFF, HP Compaq Elite SFF modeļi.

Mazie datori (Desktop Mini) izceļas ar īpaši mazu izmēru un tie ir piemēroti lietošanai birojā vai mājās, vai kā darba vai multimediju datori. Modeļu sērijā ietilpst biznesa klases HP Prodesk DM un HP Compaq Elite DM modeļi.

Darbstacijas atrodamas HP Z modeļu sērijā, kas izceļas ar lielu potenciālu un spēj tikt galā pat ar visprasīgākajiem darba uzdevumiem. Veiktspēja, inovācijas un uzticamība ir atslēgas vārdi, kas vislabāk raksturo Z modeļu sēriju. Ja lietojat salīdzinoši resursietilpīgākās lietojumprogrammas, tad augstas veiktspējas daudzkodolu procesori, atsevišķas grafikas kartes un lielatmiņas HP datori būs pareizā izvēle.

“Visi vienā” datoriem (All In One) korpuss ir izvietots vienā līmenī ar monitoru un kompaktuma ziņā tie ir salīdzināmi ar portatīvajiem datoriem. Šie HP datori izskatās gludi un pateicoties minimālajam vadu skaitam ir arī stilīgi. Ja ikdienas darbam jums ir nepieciešams lielāks ekrāns nekā portatīvajam datoram un vēlaties, lai jūsu rakstāmgalds nebūtu aizņemts ar nevajadzīgiem vadiem un datoru kastēm, tad HP “viss vienā” dators ir paredzēts tieši jums. Modeļu sērijā ietilpst biznesa klases HP Compaq Elite AIO un HP EliteOne AIO.

Ja kādā brīdī jums ir jāatjaunina datora veiktspēja, HP datori ir viegli atjaunināmi. Atmiņas un HDD vai SSD pievienošana ir vienkārša un komponenti ir plaši pieejami.

Visi HP datori ir mazlietoti, iekšēji un ārēji rūpīgi iztīrīti (vajadzības gadījumā izmantojot arī rezerves pastu) un uzstādīta tīra, licenzēta operētājsistēma.

Biznesa klases HP datori ir pierādījuši sevi kā augstas kvalitātes ilgtspējīgu rīku, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka visiem galddatoriem tiks izsniegta garantija.

Elektroonika24 komanda novēl jums patīkamus iepirkšanās brīžus!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk