HP portatīvie datori

Attēloti 1–24 no 98 rezultātiem

HP portatīvos datorus savā klāstā esam iekļāvuši ar nolūku.

Daudzi biznesa un īpašie klienti novērtē Hewlett-Packard portatīvos datorus tieši pateicoties komponentu daudzumam (piemēram, ID karšu lasītājs) un skaistajam dizainam. HP produktu izvēle ir ļoti plaša, tiek ražoti kā lētie netbook’i, tā arī darbstacijas profesionālam lietotājam.

Mūsu produktu klāstā ir tikai dārgākie un kvalitatīvākie biznesa klases portatīvie datori, jauna portatīvā datora izmaksas Probook modeļu sērijā lielākoties sākas no 700 eiro, Elitebook modeļu sērijas portatīvā datora cena sākas no 1000 eiro un Zbook modeļu sērijas portatīvā datora cena ir 1500 līdz 3500 eiro robežās. Toties mazlietotie HP portatīvie datori pie mums tiek piedāvāti par vidēji trīs reizes lētāku cenu un tie darbojas nevainojami.

Probook modeļu sērijā ietilpst portatīvie datori vidējas cenas līmenī, kas ir paredzēti plaša patēriņa darba vietai un ikdienas lietošanai, tomēr vienlaikus tiem piemīt biznesa klases kvalitāte un darba drošība.

Elitebook modeļu sērijā ir augstākas cenas un kvalitātes portatīvie datori, kuru vieglmetāla sakausējuma korpusi ir īpaši izturīgi pret bojājumiem un skrāpējumiem. Tādēļ tā ir ideāla izvēle tiem, kam jāņem portatīvais dators sev līdz un jālieto to dažādos apstākļos.

ZBook modeļu sērijā ir HP portatīvie datori ar jaudīgākiem procesoriem un atsevišķām grafikas kartēm, kas īpaši piemēroti prasīgam lietotājam. ZBook modeļu sērija ir paredzēta grafikas apstrādes programmu un citu resursprasīgu programmatūru darbināšanai.

Visi HP portatīvie datori ir vienkārši “apgreidojami” (atmiņa, akumulators, HDD/SSD pievienošana) un komponenti ir ērti pieejami. Tāpat visi Elitebook, Zbook un daļēji arī Probook modeļu sērijas portatīvie datori ir dokojami, kas nozīmē, ka lietošanas ērtums un vienkāršums paaugstinās vairākkārt.

Biznesa klases HP portatīvie datori ir pierādījuši sevi kā kvalitatīvus un ilgtspējīgus darba līdzekļus, tādēļ saviem pārdodamajiem portatīvajiem datoriem droši izsniedzam garantiju.

Visi HP portatīvie datori ir mazlietoti, iepriekš rūpīgi iztīrīti un pārbaudīti un izskatā līdzinās jaunai precei.

Elektroonika24 komanda novēl Tev patīkamus iepirkšanās brīžus!

%
425,00 
%
295,00 
%
225,00 
%
370,00 
%
425,00 
%
645,00 
%
295,00