Lenovo datori

Attēloti 7 produkti

Lenovo datori un to (iepriekš IBM) ThinkCentre un ThinkStation modeļu sērijas jau izsenis ir zināmas/pazīstamas ar uzticamiem un darba drošiem biznesa klases galddatoriem, kas ir daudzu uzņēmumu un prasīgāko mājas lietotāju pirmā izvēle.

Mūsu preču izvēlē ir tikai dārgākie un kvalitatīvākie mazlietotie biznesa klases Lenovo datori un piedāvājam tos vidēji par trīsreiz lētāku cenu, nekā tie maksā jauni.

Lenovo datori ir iedalīti divās sērijās – ThinkStation modeļu sērijā un ThinkCentre modeļu sērijā.

Lenovo ThinkCentre E-modeļu sērijā un M-modeļu sērijā ir uzticami un produktīvi galddatori, kas ir lieliski piemēroti lietošanai birojos, skolās un mājās. Šie izcilie datori ir stabili un viegli pārvaldāmi un būs īsts atradums katram datora īpašniekam vai IT komandai. Šajā modeļu sērijā atrodami kā parastā izmēra torņa datori, tā mazā izmēra SFF (SmallFormFactor) un ļoti mazā izmēra USFF (Ultra SmallFormFactor) korpusa galddatori.

ThinkStation E-modeļu sērijas, S-modeļu sērijas, P-modeļu sērijas un D-modeļu sērijas darbstacijas datori piedāvā labāko veiktspēju. Tie ļauj startēt resursprasīgas programmas stabili un ātri, kā arī ātrāk paveikt steidzamus uzdevumus. Šie Lenovo datori ir ideāli piemēroti arhitektiem, dizaineriem, medicīnas un zinātnes darbiniekiem, programatūru izstrādātājiem un visiem citiem, kam vajadzīgs jaudīgāks rīks nekā ierastais dators ar jaudīgu procesoru un spējīgu grafisko karti. Daudzi mazi uzņēmumi izmanto šos datorus arī kā serverus.

Visi Lenovo datori, ja nepieciešams, ir viegli atjaunināmi. Atmiņas un HDD vai SSD pievienošana ir vienkārša un komponenti ir plaši pieejami.

Visi Lenovo datori ir mazlietoti, iekšēji un ārēji iepriekš iztīrīti (vajadzības gadījumā izmantojot arī rezerves pastu), un tiem ir instalēta tīra, licenzēta operētājsistēma.

Biznesa klases Lenovo datori ir sevi pierādījuši kā augstas kvalitātes un ilgtspējīgus rīkus, tāpēc mēs droši izsniedzam garantiju visiem mūsu datoriem.

Elektroonika24 komanda novēl jums patīkamus iepirkšanās brīžus!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk