Lenovo portatīvie datori

Attēloti 1–24 no 79 rezultātiem

Lenovo portatīvie datori un to (iepriekš IBM) ThinkPad modeļu sērija ilgu laiku ir bijusi biznesa klases portatīvo datoru flagmanis.

Savā dizainā ThinkPad modeļu sērijas portatīvie datori laika gaitā ir bijuši ieturēti konservatīvā un minimālisma stilā, tam pateicoties zīmolam palicis uzticīgs plašs lietotāju loks.

Biznesa klases Lenovo portatīvie datori, ja tos iegādājas jaunus, cenas ziņā, salīdzinājumā ar citiem populāriem zīmoliem, var būt nedaudz dārgāki, bet ThinkPad modeļu sērija arī ir paredzēta galvenokārt prasīgam un profesionālam lietotājam, kas no portatīvā datora sagaida darba drošību, lietošanas ērtumu un ilgu kalpošanas laiku.

Mūsu produktu klāstā ir tikai labākie no labākajiem Lenovo portatīvajiem datoriem. Piedāvājam ThinkPad X modeļu sēriju. Jauna modeļa izmaksas sākas no 1000 eiro, ThinkPad T modeļu sērijā jauna modeļa izmaksas arī sākas no 1000 eiro un, protams, piedāvājam ThinkPad W modeļu sēriju – jauna šīs sērijas modeļa cena svārstās no 1700 līdz 2700 eiro. Pie mums ir iespējams iegādāties mazlietotus biznesa klases Lenovo portatīvos datorus arī par vidēji trīs reizes lētāku cenu!

ThinkPad X modeļu sērijas portatīvie datori ir ideāli lietotājam, kas nestāv uz vietas. Gaisīgs dizains, viegls svars un ilga akumulatora noturība ir atslēgas vārdi, kas vislabāk raksturo X modeļu sēriju. Attiecībā uz jaudu nav pieļauti kompromisi un visus darbus spēs padarīt arī prasīgākais lietotājs.

ThinkPad T modeļu sērija ir ThinkPad flagmanis un lietotāju iecienīts modelis jau ilgus gadus. Magnija sakausējuma korpuss, lielisks ekrāns un jaudīgs saturs padara šo modeļu sēriju par ideālu sabiedroto kā darbā, tā mājās.

ThinkPad W modeļu sērijā ir augstākā līmeņa tehnoloģijas darbstacijas, kas piedāvā lielāku jaudu un ātrāku grafiku. Lieliski piemērota visiem, kam portatīvais dators nepieciešams grafikas apstrādei un resursietilpīgāku programmu vadībai.

Lenovo portatīvie datori ir vienkārši “apgreidojami” (atmiņa, akumulators, HDD/SSD pievienošana) un komponenti ir ērti pieejami. Turklāt visus ThinkPad X/T/W modeļu sērijas portatīvos datorus iespējams dokot, kas strādāšanu ar tiem padara īpaši ērtu un vienkāršu.

Biznesa klases Lenovo portatīvie datori ir pierādījuši sevi kā kvalitatīvus un ilgi kalpojošus darba līdzekļus, tādēļ pārdodamajiem portatīvajiem datoriem droši izsniedzam garantiju.

Visi Lenovo portatīvie datori ir mazlietoti, iepriekš rūpīgi iztīrīti, pārbaudīti un izskatā līdzinās jaunai precei.

Elektroonika24 komanda novēl Tev patīkamus iepirkšanās brīžus!