Datoru cenas parasti ir izšķirošākais kritērijs, izvēloties un pērkot jaunus datorus. Kurš no mums nevēlas vislabāko iespējamo portatīvo datoru par labāko cenu. Diemžēl cena un kvalitāte jaunajiem datoriem ir cieši saistītas. Labam biznesa klases datoram ir jāiztērē ievērojami vairāk naudas nekā pieticīgākam lētas klases datoram.

Un tā daudzi datoru lietotāji ir izvēles priekšā, iegādāties jaunu un dārgu biznesa klases portatīvo datoru vai jaunu un zemākas klases portatīvo datoru. Tā kā jaunu biznesa klases portatīvo datoru cenas ir diezgan augstas, izvēle bieži vien nāk par labu zemas klases portatīvam datoram, kas ilgtermiņā nav pārāk laba izvēle, jo to izturība un kalpošanas laiks var nebūt tik ilgs.

Bet kāds būtu risinājums, ja jauno augstas kvalitātes portatīvo datoru cenas ir tik augstas? Laba alternatīva ir iegādāties biznesa klases datoru, mazlietotu un ar garantiju. Šo datoru cenas ir ievērojami zemākas, taču, iegādājoties mazlietotu biznesa klases datoru, nekad nav jāpiekāpjas kvalitātē.

Biznesa klases mazlietoti portatīvie datori ir piemēroti lietošanai visiem – mājās lietotājiem, skolēniem un biroja darbiniekiem.

Biznesa klases portatīvie datori ir kvalitatīvi un izturīgi visos aspektos un detaļās. Ja zemākas klases portatīvajos datoros tiek izmantoti iespējamie lētākie komponenti, tad biznesa klases portatīvajos datoros tie ir dārgāki, tajā pašā laikā izturīgāki un uzticamāki. Tieši šī iemesla dēļ ražotāji biznesa klases portatīvajiem datoriem,  pērkot tos jaunus, piešķir ilgāku garantiju nekā zemākas klases datoriem. Tieši tā paša iemesla dēļ arī mēs  uzdrošināmies piešķirt garantiju pārdošanā esošiem mazlietotiem portatīvajiem datoriem, jo ​​esam pārliecināti par biznesa klases kvalitāti un uzticamību.

Biznesa klases un zemākas klases atšķirība īpaši labi izpaužas portatīvo datoru ziņā. Zemākas klases portatīvie datori ir izgatavoti no lētas plastmasas vai cita līdzīga materiāla, kuriem ir tendence ātri nolietoties un saplīst, tad biznesa klases portatīvajos datoros tiek izmantots īpaši izturīgs magnijs, alumīnijs, ogleklis. Šie augstas kvalitātes materiāli ir ļoti izturīgi un labi aizsargā svarīgos datorā esošos komponentus.

Labi izstrādāta dzesēšanas sistēma runā arī par labu biznesa klases portatīvajiem datoriem, pateicoties kuriem ventilators praktiski nav dzirdams un portatīvais dators nepārkarst. Ne mazāk svarīgs biznesa klases portatīvajam datoram ir matēts ekrāns, kas mazāk nogurdina acis pat ilgstoši lietojot datoru.

Ja pievienot vēl dokošanas iespēju, lielisku saskarņu izvēli, tad nav neviena iemesla, kāpēc vispār kādam vajadzētu skatīt zemas klases portatīvo datoru. It īpaši, ja jaunu zemas klases portatīvo datoru cenas ir tādā pašā diapazonā, kā mazlietotu biznesa klases portatīvo datoru cenas.

Vai zināt, ka jaunu biznesa klases portatīvo datoru kļūdu līmenis ir tikai līdz 2%, bet lietotiem biznesa klases portatīvajiem datoriem, pamatojoties uz mūsu pieredzi, tas ir mazāks par 1%!

Biznesa klases lietotie personālie datori un lietotie portatīvie datori ir saprātīga izvēle gan maciņam, gan jūsu paša sirdsmieram – cenas ir pieņemamas, un darbs ar tiem rit bez problēmām.

Baidāties, ka mazlietoti datori nav pietiekami spējīgi? Tieši pretēji, biznesa portatīvie datori ir ļoti spējīgi, jo tajos tiek izmantoti tikai vislabākie Intel Core i divkodolu un četrkodolu procesori vai Intel Xeon četrkodolu procesori, kas roku rokā ar pietiekamu operatīvo atmiņu, pievērš uzmanību daudziem jauniem zemas klases portatīvajiem datoriem. Piemēram, daudzi zemas klases portatīvie datori izmanto pieejamākus Intel Celeron procesorus, kurus nekad neatradīsiet biznesa klases portatīvajos datoros.

Mums vienmēr ir samērīgas cenas biznesa klases datoriem! Mazlietoti datori nāk no Skandināvijas korporāciju līzinga firmām. Pamatīgi iztīram (putekļu noņemšana un, ja nepieciešams, termopasta nomaiņa) visus datorus, kā no iekšpuses tā ārpuses, pārbaudām,testējam un uzstādām jaunas un licencētas  Windows operētājsistēmas.

Mēs esam arī Igaunijas E-komercijas Asociācijas biedri, kas nozīmē, ka mūsu darbība atbilst labai praksei, augstiem kvalitātes standartiem un, protams, likumdošanai. Lai to apstiprinātu, mums ir izsniegta uzticamības zīme “Droša vieta pirkšanai”, kas norāda, ka datora iegāde no mūsu e-veikala ir uzticama.

Uzziniet vairāk par mazlietotu personālo datoru cenām un mazlietotu portatīvo datoru cenas mūsu e-veikalā.

Elektroonika24 – Jūsu datoru veikals Latvijā

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk