Parim sülearvuti 2019: Lenovo ThinkPad T60sJaunais gads ir klāt un cerams, ka būs ievērojami labāks 😊 2020. gads bija īpašs, tas prasīja mūsu labāko saprātu un spējas. Izvērtēja spējas pielāgoties, pārbaudīja mūsu sociālās attiecības, daudzu darbavietu saglabāšanu un uzņēmumu izdzīvošanu komerciālā izteiksmē.

Zināmā mērā Covid-19 krīze ietekmēja arī mūsu pārdošanas apjomus un gada plānus, taču mēs varam būt priecīgi, ka mums ir tik spēcīgi klienti Latvijā un Igaunijā, kuri atkal un atkal veica pirkumus pie mums un atviegloja seku pārvarēšanu krīzes laikā. Paldies visiem! Interesanta tendence ir tā, ka e-veikala pirkumu īpatsvars 2020.gadā strauji pieauga. Tas faktiski ir loģiski, jo Covid-19 dēļ ir ieteikts samazināt fizisko kontaktu skaitu.

Šogad mēs turpināsim piedāvāt Jums vislabāko servisu un labākos produktus, e-veikalā un pārstāvniecības veikalā saglabāsim pēc iespējas plašāku izvēli, lai Jums būtu pēc iespējas lielāka izvēles brīvība.

Atgriezīsimies pie šodienas ieraksta mērķa, turpināsim līdzšinējo tradīciju un sniegsim Jums pārskatu par 2020.gadā visvairāk pārdotiem un visvairāk vērtētiem mazlietotiem biznesa klases portatīvajiem datoriem. Prioritārā secībā sarindoti 2020. gada labākie portatīvie datori, kurus datoru lietotāji mūsu e-veikalā un pārstāvniecības veikalā izvēlējās pirkt un augsti vērtēja.

2020. gada reitings savā ziņā ir nedaudz pārsteidzošs, par to vairāk drīzumā. Izceļu trīs visvairāk pārdoto portatīvo datoru reitinga secību un dažos vārdos aprakstīšu sīkāk

Lenovo ThinkPad T460s

Labākie portatīvie datori 2020 – I vieta

Lenovo ThinkPad T460s to izdarīja vēlreiz un ir patiess pārsteigums! Otro gadu pēc kārtas vislabāk pārdotais portatīvais dators ir tieši tas pats modelis. Tajā pašā laikā šeit nav nekā pārsteidzoša, jo tas patiešām ir lielisks biznesa klases portatīvais dators, un Lenovo ThinkPad T4x0 sērija katru gadu ir bijusi pārstāvēta TOP trijniekā un vairākas reizes bijusi pirmajā vietā.

Lenovo ThinkPad T460s ir lielisks ultrabooks, kas ir uzvarējis daudzu sirdis ar savu 14 collu FullHD matēto ekrānu un vieglo svaru (tikai 1,37 kilogrami).

Plāns un izturīgs korpuss ar visu nepieciešamo dzīvei: 3 USB 3.0 porti, HDMI savienojums, Gigabitu LAN, MiniDisplayPort, WIFI, Bluetooth, SD karšu lasītājs, pirkstu nospiedumu lasītājs, ID karšu lasītājs, tīmekļa kamera, dokošanas interfeiss un atkarībā no konfigurācijas tastatūras apgaismojums un 4G modems. Kā redzat, saskarņu izvēle ir ļoti bagāta. Visas saskarnes ir ergonomiski novietotas ultrabooka kreisajā un labajā pusē, atstājot priekšējo un aizmugurējo daļu pilnīgi brīvu.

Tomēr lielākais Lenovo ThinkPad T460s spēks, manuprāt, ir tā tastatūra, kas ir ļoti kvalitatīva un ergonomiska. Uzdrošinos apgalvot, ka tā ir viena no labākajām biznesa klases portatīvo datoru tastatūrām, ar kuru esmu saskāries 😉

Lenovo ThinkPad T460s modeļu mūsu izvēlnē joprojām ir diezgan daudz. Ja vēlaties vieglu, plānu un izturīgu biznesa klases ultrabooku, kas ieguva pirmo vietu reitingā “Labākie portatīvie datori 2019” un “Labākie portatīvie datori 2020”, tad tos joprojām ir iespējams iegādāties par izdevīgu cenu.

Lenovo ThinkPad T460s portatīvo datoru izvēle:

Dell Latitude E7470

Labakie portatīvie datori 2020 – II vieta

Diemžēl pagājušā gada rangā Dell neiekļāvās nevienā modelī, lai gan iepriekšējos gados šis zīmols vienmēr ir bijis pārstāvēts TOP-ā. Tātad šī ir sava veida atgriešanās, kas ir ļoti atzinīgs vērtējums, jo Dell Latitude E7470 ir ļoti labs ultrabooks un pamatoti ir nopelnījis otro vietu.

Dell Latitude E7470 ar estētiski pievilcīgu dizainu, plāns un diezgan viegls (1,7 kg) ultrabook, paredzēts datoru lietotājiem ar augstām prasībām. Pats korpuss un vāks ir izgatavoti no augstas kvalitātes magnija sakausējuma, viss pārējais dators šķiet ļoti stingrs un izturīgs. Katrā ziņā ideāla un droša izvēle, kas labi piemērota ikdienai un līdzi ņemšanai automašīnā.

Dell Latitude E7470 ultrabook piedāvā trīs USB 3.0 pieslēgvietas, Gigabit LAN, HDMI savienojamību, DisplayPort, WIFI, Bluetooth, ID karšu lasītāju, tastatūras apgaismojumu, tīmekļa kameru, SD karšu lasītāju un, atkarībā no konfigurācijas, pirkstu nospiedumu lasītāju un 4G modemu.

Šie portatīvie datori arī pieejami mūsu plauktos. Dell Latitude E7470 portatīvo datoru izvēle:

HP EliteBook 840 G3

Labakie portatīvie datori 2020 – III vieta

HP EliteBook 840 bieži ir pārstāvēts TOP-ā ar savām atsķirīgām paaudzēm, un šoreiz šī modeļa trešā paaudze ir ierindota trešajā vietā mūsu reitingā “Labākie portatīvie datori 2020”. 2019. gadā iepriekšējās paaudzes HP EliteBook 840 G2 sasniedza tikpat cienījamu trešo vietu.

Līdzīgi iepriekš minētajiem konkurentiem, šim modelim ir plāns 14 collu ultrabooks, sver 1,58 kilogramus, svara kategorijā ierindojās starp diviem iepriekšminētajiem konkurentiem.

Arī šis portatīvais dators ir aprīkots ar visām nepieciešamām saskarnēm un piederumiem. Ir divi USB 3.0 porti, VGA, Displayport, Gigabit LAN, WIFI, Bluetooth, SD karšu lasītājs, ID karšu lasītājs, tīmekļa kamera, pirkstu nospiedumu lasītājs, tastatūras apgaismojums un, atkarībā no konfigurācijas, portatīvajam datoram var būt arī 4G modems. Salīdzinot ar konkurentiem, par vienu USB 3.0 portu mazāks un nav HDMI savienojuma, kas vajadzīgs dažiem datoru lietotājiem (tā vietā joprojām ir vecās skolas VGA).

Ja jums ir nepieciešams stilīgs, uzticams un izturīgs, kluss ultrabook, tad HP EliteBook 840 G3 ir lielisks risinājums tieši Jums.

HP EliteBook 840 G3 portatīvo datoru izvēle:

Apkopojot šo 2020. gada labāko portatīvo datoru reitingu, ir ļoti skaidrs, ka visaugstāk novērtētie portatīvie datori 2020. gadā ir līdzīgi kā iepriekšējā gadā, ir 14 collu portatīvie datori, kas sava nelielā svara un plāna korpusa ziņā ietilpst ultrabooku kategorijā un paliek cenu diapazonā 500 eiro. Tie ir biznesa klases portatīvie datori, kuriem parasti ir viena gada garantija un, atšķirībā no plaša patērēriņa zemas klases portatīvajiem datoriem, kalpos jums vēl daudzus gadus. Labo montāžas kvalitāti atspoguļo visu šo portatīvo datoru atbilstība militārajam standartam MIL-STD810G. Pateicoties vieglajam svaram diapazonā no 1,3 līdz 1,7 kilogrami, tos ir ērti ņemt līdzi kaut vai katru dienu, un tie ir lieliski piemēroti datora lietotājam, kurš daudz pārvietojas. Visi šie modeļi izmanto Intel energoefektīvus ultrabookiem paredzētos procesorus, kuru mazais enerģijas patēriņš nodrošina ilgāku akumulatora darbību ceļā esot.

Ar niecīgu pārsvaru no TOP trijnieka izkrita jaunākie, tajā pašā laikā nāk klajā portatīvie datori Lenovo ThinkPad T470s un Dell Latitude 7480. Šos modeļus, iespējams, redzēsim 2021. gada mūsu visvairāk pārdoto portatīvo datoru reitingā. Nesteigsimies notikumiem pa priekšu, paskatīsimies, ko šis gads nes un kādas priekšrocības tas klientiem šogad sniedz.

Ja jums ir grūtības izdarīt izvēli, mūsu profesionālie konsultanti Jums laipni palīdzēs, vienkārši dariet viņiem zināmu, ko sagaidāt no datora un kādam nolūkam to lielā mērā izmantosiet. Konsultanti Jums ieteiks labāko izvēli šim nolūkam.

Esiet uzmanīgi un veseli!

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk