Kasutatud äriklassi arvutidTas, ka mazlietotu biznesa klases portatīvo datoru pārdošana ir mūsu pamatdarbība, visticamāk, vairs nav nevienam jaunums. Tas, ka mēs piedāvājam labāko izvēli Igaunijā un Latvijā, iespējams, nav tas pats.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka vairāk kā desmit gadu laikā esam ieguvuši vietu Igaunijas un Latvijas klientu sirdīs. Mūsu produktus augsti vērtē ne tikai privātpersonas, bet arī uzņēmumi un skolas.

Tajā pašā laikā daudzām skolām un uzņēmumiem tas var būt jaunums, ka mēs lietotus biznesa klases portatīvos datorus pārdodam ne tikai atsevišķi, bet arī lielākos daudzumos, t.i., vairumtirdzniecībā. Daudzi biznesa klienti to jau zina un pēc vajadzības iegādājas portatīvos datorus vai nu pa vienam (piemēram, vadītājam, pārdošanas vadītājam, skolotājam), vai vairumā (darbiniekiem, datoru klasei utt.).

Bieži vien ir situācijas, kad viss datoru parks vai daļējs datoru parks ir jāaizstāj. Šajā gadījumā ir nepieciešams lielāks skaits portatīvo datoru ar pēc iespējas līdzīgāku konfigurāciju. Šādos gadījumos ir labi zināt, ka mēs varam piedāvāt arī lielāku daudzumu mazlietotu portatīvo datoru un ierīču, ja mums e-veikalā pie katra produkta ir apzināti uzrakstīts.

Ja jums nepieciešams lielāks daudzums konkrēta portatīva datora, noteikti ir vērts sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktinformāciju, jo faktiskais krājums parasti ir lielāks, nekā parādīts tiešsaistes veikalā, un katru nedēļu tiek pievienots vairāk produktu. Tā kā mēs jau iepriekš zinām, kas īsti ir nākamajā sūtījumā, mēs varam nekavējoties pateikt, vai tuvākajā nākotnē varam segt jūsu vēlamos daudzumus.

Tādējādi mēs spējam izpildīt arī lielākus pasūtījumus, ja, piemēram, rodas nepieciešamība daļēji vai pilnībā uzreiz nomainīt uzņēmuma vai skolas datoru parku.

Un lielākiem daudzumiem mēs vienmēr esam gatavi vēl vairāk saliekt letes cenu, lai Jums būtu patīkamāk, jo, protams, izdevumi ir lielāki par lieliem daudzumiem un kuri šobrīd naudu neskaita vai netur pirkstu uz budžeta. Protams, jūs jebkurā gadījumā esat uzvarētājs, jo, iegādājoties jaunu, biznesa klases portatīvo datoru tie ir ievērojami dārgāki nekā tad, kad tos pērkat mazlietotus.

Tā kā mēs pārdodam lietotus biznesa portatīvos datorus tikai ar garantiju, Jums ir tieši tāda pati pārliecība kā tad, kad iegādājaties jaunus portatīvos datorus. Parasti biznesa klases portatīvie datori nesagādā grūtības, jo nepieciešamība pēc garantijas ir ļoti maza. Pēc mūsu pieredzes tas ir 1%, no tiem, kas mums nāk garantijā . Garantijas gadījumā mēs neveicam nekādu ekonomisku remontu, bet pilnībā nomainām bojāto komponentu. Un, ja komponenta nomaiņa nav savlaicīgi pieņemama, mēs piedāvāsim vispiemērotāko rezerves modeli.

Tas pats attiecas uz personālajiem datoriem, monitoriem un projektoriem. Mēs varam arī piedāvāt tos gan pa vienam, gan vairumā.

Katru gadu mēs pārdodam tūkstošiem portatīvo datoru, personālo datoru un monitoru, kā arī simtiem projektoru privātpersonām, uzņēmumiem un skolām. Pievienojieties arī Jūs, mūsu apmierināto klientu lokam 🙂

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk