Äriklassi sülearvuti versus odavklassi sülearvutiJā Jūs plānojat nopirkt klēpjdatoru, tad mēs iesakām pievērst savu uzmanību biznesa klases klēpjdatoriem, pat ja tas ir lietots. Kāpēc tā?

Lieta tāda, kā biznesa klases klēpjdators ir kvalitatīvāks un drošāks visu rādītāju un detaļu ziņā. Jūs nevilsieties šajos klēpjdatoros. Zemāk mēs uzskaitīsim dažus punktus, kāpēc ir vērts izvēlēties tieši biznesa klases klēpjdatoru:

  • Mazbudžeta klēpjdatoros izmanto lētas detaļas. Biznesa klases klēpjdators atšķiras ar detaļu cenu klasi, kas nodrošina, ka šie datori ilgāk kalpo un ir drošāki. Tieši tādēļ ražotājs dot trīs gadu ilgu garantiju.
  • Biznesa klases klēpjdatoriem ir izturīgs korpuss (piemēram, no alumīnija, magnija, karbona, titāna) un iebūvēts rāmis, kurš aizsargā nozīmīgās detaļas. Mazbudžeta klēpjdatoru korpusi tiek izgatavoti no plastmasas vai līdzīga materiāla, kuriem piemīt īpašība ātri nolietoties un, trieciena gadījumā, viegli saplīst, kā arī ne pietiekami aizsargā datora nozīmīgās detaļas.
  • Mazbudžeta klēpjdatori atšķiras ar glancētiem ekrāniem, kas nav draudzīgi acīm. Savukārt, biznesa klases klēpjdatori, kā likums, tiek izgatavoti ar matētiem ekrāniem, kuriem piemīt augsta izšķirtspēja, tādēļ daudz patīkamāki mūsu acīm.
  • Biznesa klases klēpjdatori ir izmērā mazāki. Tas nozīmē, ka to dzesēšanas ir labāk pārdomāta un ventilatora skaņa principā nav dzirdama.
  • Biznesa klases klēpjdatorus var izmantot ilgus gadus un ražotāju tehniskais atbalsts visu šo laiku strādās labi. Savukārt mazbudžeta klēpjdatoru ražotāju tehniskais atbalsts ilgst 1-2 gadus.
  • Biznesa klases klēpjdatori lielākoties ir lietojami arī dokstacijās, kas padara to lietošanu ļoti vienkāršu un ērtu un, salīdzinājumā ar mazbudžeta klēpjdatoriem, tie izceļas arī ar papildus funkcionalitāti un iespējām (piem. ID-kartes lasītājs, utt.).

Visam iepriekš minētajam var piebilst, ka biznesa klases klēpjdatoriem piemīt daudz labu īpašību. Piemēram, biznesa klases klēpjdatoru kļūdas protsents ir ne augstāks par 2% un mūsu pieredze liecina, kā lietotu biznesa klases klēpjdatoru gadījumā kļūdas procents nesasniedz pat 1%. Tādējādi, pērkot jaunu biznesa klases klēpjdatoru, viņam tiek izsniegta trīs gadu garantija, jo tie ir ļoti droši. Elektroonika24 lietotiem biznesa klases klēpjdatoriem piedāvā garantiju – 1 gads. Mēs uzdrošināmies to darīt, jo zinām, kā lietoti biznesa klases klēpjdatori ir gudra izvēle, gan priekš jūsu maka, gan jūsu ērtībām. Šie klēpjdatori ir lētāki un strādāt ar viņiem ir prieks.