Kasutatud tahvelarvutid Microsoft Surface Pro 4Vai esat kādreiz nonācis situācijā, kad portatīvais dators ir par daudz, bet ar viedtālruni ir par maz? Diemžēl esmu daudzkārt nonācis šajā situācijā un galvenokārt esot ārzemju braucienos, kas ietver lidošanu un braukšanu, kā arī darbu. Vai nav jauki, ja, piemēram, šaurākos lidmašīnas apstākļos, jūs varat baudīt izklaidi no kompaktas ierīces un veikt nepieciešamo darbu galamērķī? Jā, to visu varētu izdarīt ar portatīvo datoru, bet tā mīnus ir lielāks svars un izmērs, viedtālrunim – pārāk mazs ekrāns, taču ērtākā izvēle joprojām ir biznesa klases planšetdatori. Īpaši svarīga loma ir instrumenta kompaktumam un svaram, piemēram, lētu aviokompāniju gadījumā, kuru bagāžas noteikumi ļauj ierobežotu rokas bagāžu pārvadāt lidmašīnas salonā un kur katrs grams ir svarīgs. Neminēsim šeit aviokompānijas nosaukumu, bet, iespējams, visi zina, par ko mēs runājam 🙂

Bet tas ir tikai viens būtisks piemērs tam, kādam nolūkam biznesa klases planšetdatori ir piemēroti. Ir darbi, kas prasa daudz pārvietošanās un visu dienu būt uz kājām. Biznesa klases planšetdatori ir maza svara un maza izmēra, tos ir ērti turēt rokās, un tie ir ideāli piemēroti, piemēram, tirdzniecības pārstāvjiem, kuri katru dienu steidzas no viena klienta pie otra.

Biznesa klases planšetdatoru gadījumā mēs nerunājam par lētiem vai vidējas cenas Android vai dārgākiem iOS planšetdatoriem, kas paredzēti izklaidei un dažādu mediju patēriņiem, bet gan par planšetdatoriem, kas papildus multivides patēriņam paredzēti arī darbam.

Laiku pa laikam mūsu produktu klāstā ir arī zināmu brendu ražotie Android planšetdatori ar operētājsistēmu (piemēram, Lenovo Tab, Lenovo Yoga Tab utt.) un planšetdatori ar Apple iOS darbību (piemēram, Apple iPad Air), tomēr mūsu produktu klāstā galvenokārt ir divi vienā (2 -in-1) portatīvie datori un planšetdatori ar Windows operētājsistēmu (piemēram, Microsoft Surface Pro, Lenovo ThinkPad X1 Tablet, HP Elite X1 utt.). Abi ir labas alternatīvas klēpjdatora jaudas un funkcionalitātes ziņā, ko ražojuši labi pazīstami zīmoli.

Man patīk izmēģināt dažādas lietas, bet kas attiecas uz darbu, tad tāpat kā daudzi citi, arī es darba produktivitātes labad iesaku izmantot zināmu vidi arī planšetdatorā. Android un iOS ir ļoti jaukas operētājsistēmas, taču tās sākotnēji tika izstrādātas viedtālruņiem un nav paredzētas biroja darbiem, vēl jo mazāk, ja kādam darbam vajadzīga specifiskāka uzdevuma vai lietojumprogrammas palaiša.

Tā kā darba uzdevumu veikšanai bieži vien ir nepieciešamas vairākas lietojumprogrammas vienlaikus, biznesa klases planšetdatoriem parasti ir pietiekami jaudīgi Intel procesori, ātriem SSD diskiem un atmiņas ietilpību vismaz 4 GB, kas sadarbībā nodrošina vienmērīgu un netraucētu darbību.

Biznesa klases planšetdatori bieži vien ir pieejami ar dažādiem aksesuāriem (vai arī tos aksesuārus var iegādāties atsevišķi), piemēram, mobilā tastatūra un zīmulis, kas padara darbu īpaši produktīvu. Ja vēlaties, varat noņemt tastatūru un baudīt izklaidi ērti sēžot uz dīvāna, lidmašīnā, autobusā vai kur citur, bet ja atkal jāveic darbs, tad pievienojat tastatūru. Skārienjutīgs zīmulis ir lielisks papildinājums, rīks parakstīšanai, noformēšanai vai vienkārši piezīmju veikšanai.

Runājot par funkcionalitāti arī citā ziņā, biznesa klases planšetdatori nepaliek pieticīgi, atkarībā no modeļiem planšetdatoriem var būt 4G spējas, kas nodrošina iespēju efektīvi darboties pat atrodoties prom no WIFI tīkliem. Lielākajai daļai Windows planšetdatoru ir viens vai vairāki pilna izmēra USB porti, kas var būt nepieciešami darba veikšanai. Piemēram, ja jums ir nepieciešams parakstīt dokumentus digitāli, atšķirībā no citu operētājsistēmu tāfelēm, varat izmantot USB ID karšu lasītāju un veikt komerciāli svarīgus darījumus. Protams, saraksts nebeidzas ar šiem piederumiem, gluži pretēji, atkarībā no modeļa, biznesa klases planšetdatoros papildus iepriekš minētajam un WIFI, Bluetooth, tīmekļa kameras iespējām var ietvert arī USB type-C portu, Mini DisplayPortu utt.

Biznesa klases planšetdatori pieejami ar dažāda lieluma ekrāniem, sākot no 8 collu līdz 12 collu. Jums piemērotā ekrāna lielums tagad ir atkarīgs no ierīces lietošanas veida, un šeit ir grūti sniegt vienu ieteikumu. Vispārīgi runājot, ieteiktu izvēlēties planšetdatoru ar mazāku ekrānu, kad esat ceļā un parasti turat planšetdatoru rokās, un otrādi – ar lielāku ekrānu, kad sēžat pie galda un strādājat ar tastatūru.

Parasti biznesa klases planšetdatori izceļas ar ļoti labas izšķirtspējas ekrāniem. Kā redzat no mūsu produktu klāsta, lielākajai daļai planšetdatoru izšķirtspēja ir vismaz 1920 × 1080 (FullHD) un augstāka, līdz ar to attēls ir ļoti ass un skaidrs.

Noslēgumā var teikt, ka biznesa klases planšetdatori ir labākais pavadonis jebkuram mobilajam darbiniekam, aktīvam cilvēkam vai studentam, jo tie ir labi piemēroti gan darbam, gan izklaidēm. Ja biznesa klases planšetdatori, iegādājoties tos atkārtoti, ir ļoti dārgi, tad tos varat iegādāties pie mums par daudz lētāku cenu, mazlietotu, bet, protams, ar garantiju, tāpat kā visus pārējos mūsu klāstā esošos biznesa klases produktus.

Planšetdatori:

%
295,00 
%
225,00 
%
315,00 
Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk